• 26 september: Unieke debatavond

26 september: Unieke debatavond

Praat mee over onze wijk en onze wijkvereniging! Op donderdagavond 26 september zal oud-voorzitter Thomas van Duin een debat leiden met deelname van oud-bestuursleden.

We blikken terug op de afgelopen 25 jaar. Waarom is de wijkvereniging ooit opgericht en hoe worden de doelen van de vereniging ingevuld?  We kijken ook naar de positie van de wijkvereniging bij botsende belangen in de wijk. Met de Leidse wethouders Fleur Spijker en Martine Leewis bespreken we vragen als: wat zijn de ambities van de gemeente Leiden met burgerparticipatie? Waarom zijn vaste stadsdeel-overleggen afgeschaft? Wat te denken van burgerreferenda? Welke rol kan een wijkvereniging hierin spelen? Wat te denken van de balans stadsbelang-wijkbelang-deelbelang?

De avond start om 19.30 uur in de aula van de St. Josephschool. Toegang is gratis.