• 3 October-op Trigonterrein
  • 3 October-op Trigonterrein
  • 3 October-op Trigonterrein

3 October-op Trigonterrein

De Leidenaar is al aan het aftellen en aan het sparen: 3 October is in aantocht! Het lijkt nog ver weg, maar voor je het weet, is Leidens Ontzet daar. Extra bijzonder is dit jaar dat twee van de festiviteiten in onze wijk plaatsvinden: het minikoraal en de pleintaptoe. De wijkvereniging zit op het vinkentouw wat veiligheid en overlast betreft.

Beide evenementen vinden plaats op het Trigonterrein aan de Zoeterwoudse Singel. Het minikoraal op vrijdag 29 september, de pleintaptoe op zaterdag 30 september. Natuurlijk zijn we er trots op dat deze feestelijkheden bij ons in de wijk gevierd worden. Uiteraard heeft het ook gevolgen voor onze wijk. Onze wijkvereniging heeft daarom vragen gesteld en nadukkelijk aandacht gevraagd voor overlast, veiligheid. Alle informatie kunt u lezen in de infobrief hieronder. We hopen ook dit jaar weer op een mooie 3 October!